Karen Mirza & Brad Butler, Science Fiction: New Death, FACT, Liverpool

4 Mart 2014

Omar Kholeif ve Mike Stubbs küratörlüğünde gerçekleşen bu karma sergiye Karen Mirza ve Brad Butler katılıyor.

Diğer Katılımcılar: James Bridle, Jon Rafman, Petra Gemeinboeck & Rob Saunders, Sascha Pohflepp, Jae Rhim Lee, Ryan Trecartin ve Lizzie Fitch, Mark Leckey, Larissa Sansour, Karen Mirza ve Brad Butler, Laurence Payot, Dario Solman, Zach Blas, ve Close & Remote.

27 Mart 2014 – 22 Haziran 2014

www.fact.co.uk


Uriel Orlow, EVA International 2014, AGITATIONISM, 36. İrlanda Bienali

4 Mart 2014

Uriel Orlow, küratörlüğünü Bassam El Baroni’nin yaptığı  36. İrlanda Bienal’i – EVA International 2014′e katılıyor

12 Nisan–6 Temmuz 2014

www.eva.ie


Annika Eriksson’ın “I am the dog that was always here” video gösterimi Art in General’da

3 Mart 2014

Annika Eriksson’ın “I am the dog that was always here” isimli videosu Art in General’da.

WHAT NOW?: Operating in Multiple Realities
Küratörlüğünü Başak Senova’nın yaptığı video gösterimi

18:30-20:00
4 Mart Salı

Art in General, 4. Kat

www.artingeneral.org


Aslı Çavuşoğlu, freiraum quartier21 INTERNATIONAL

24 Ocak 2014

Aslı Çavuşoğlu freiraum quartier21 INTERNATIONAL’da gerçekleşecek olan “Places of Transition” isimli karma sergiye katılıyor.

24 Ocak 2014 – 13 Mart 2014

www.quartier21.at


Aslı Çavuşoğlu, Witte de With Center for Contemporary Art, Rotterdam

24 Ocak 2014

Aslı Çavuşoğlu Witte de With Center for Contemporary Art ‘da gerçekleşecek plan “The Crime Was Almost Perfect” isimli karma sergiye katılıyor.

24 Ocak 2014 – 27 Nisan 2014

www.wdw.nl


Meriç Algün Ringborg, Uprisings, MOSTNY, Wales

16 Ocak 2014

Meriç Algün Ringborg’un solo sergisi ‘Uprisings’ MOSTNY’de açılıyor.

16 Ocak 2014 – 13 Nisan 2014

www.mostyn.org


Lawrence Abu Hamdan, Word. Sound. Power, Khoj Studios, New Delhi

15 Ocak 2014

Lawrence Abu Hamdan Khoj International Artists’ Association’a ”The Whole Truth” ve “Conflicted Phonemes” isimli işleri ile katılıyor.

15 Ocak 20148 Şubat 2014

www.khojworkshop.org


Erdem Ergaz, Hyphologie, Sanatorium, İstanbul

28 Kasım 2013

Bu sayfa sadece %LANG: dilindedir.


Goldin+Senneby, Anti-VWAP, Collective, Edinburgh

13 Kasım 2013

Goldin+Senneby’nin ‘Anti-VWAP’ adlı sergileri Collective’de açılıyor.

7 Aralık 2013 – 26 Ocak 2014

www.collectivegallery.net


Meriç Algün Ringborg, Contemporary Art Gallery, Vancouver

13 Kasım 2013

Meriç Algün Ringborg’un solo sergisi Vancouver’da açılıyor.

15 November 2013 – 19 January, 2014

www.contemporaryartgallery.ca


Karen Mirza and Brad Butler, A Museum of Gesture, La Capella, Barcelona

13 Kasım 2013

Sabel Gavaldon küratörlüğünde gerçekleşen bu karma sergiye Karen Mirza ve Brad Butler katılıyor.

Diğer Katılımcılar: Mathiew K. Abonnenc, Hicham Benhoud, Latifa Laabissi, Marta Popivoda & Ana Vujanovic, Gwenola Wagon & Stephane Degoutin.

26 Kasım 2013 -  5 Ocak 2013

www.lacepella.bcn.cat


Lawrence Abu Hamdan, Tape Echo, Beirut in Cairo, Cairo

10 Kasım 2013

Lawrence Abu Hamdan’nın solo sergisi Tape Echo Beirut in Cairo’da açılıyor.

10 Kasım 2013 – 17 Aralık 2013

www.beirutbeirut.org


Uriel Orlow, Double Vision, Blancpain Art Contemporary, Geneva

8 Kasım 2013

Uriel Orlow’un ‘Double Vision’ adlı solo sergisi Bancpain Art Contemporary’de açılıyor.

9 Kasım – 21 Aralık, 2013

www.blancpain-artcontemporain.ch


Aslı Çavuşoğlu, HIWAR | Conversations in Amman, Darat al Funun, Amman

8 Kasım 2013

Adriano Perosa küratörlüğünde gerçekleşen bu karma sergiye Aslı Çavuşoğlu katılıyor.

Diğer Katılımcılar: Asuncion Molinos Gordo, Bisan Abu-Eisheh, Clara Ianni, Daniela Ortiz, Hemali Bhuta, Jonathas de Andrade, Kilunaji Kia Henda, Maria Taniguchi, Nguyen Phuong Linh, Rayyane Tabet, Saba Innab, Shuruq Harb and Thabiso Sekgala.

9 Kasım 2013 – Nisan 2014

www.daratalfunun.org


Goldin+Senneby, Art Turning Left: How Values Changed Making 1789–2013, Tate Liverpool

7 Kasım 2013

Goldin+Senneby bu karma sergiye katılmaktadır.

Diğer Katılımcılar: Anni Albers, Francis Alÿs, Gerd Arntz, Atelier Populaire, the Black-E, Black Mask, Marianne Brandt, Bertolt Brecht, KP Brehmer, Adam Broomberg and Oliver Chanarin, Luis Camnitzer, Chto Delat, Constant, Roger Coward, Walter Crane, Jacques-Louis David, Guy Debord, Jeremy Deller and Alan Kane, Braco Dimitrijevic, Emory Douglas, Equipo 57, Ruth Ewan, Lionel Feininger, León Ferrari, Fluxus, Pinot Gallizio, Piero Gilardi, Walter Gropius, Group Material, Guerrilla Girls, IRWIN, Asger Jorn, King Mob, Gustav Klucis, Komar and Melamid, Jan Kotik, Zhao Kunhan, Julio Le Parc, Otto Lindig, El Lissitzky, Maximilien Luce, Mass Observation Movement, David Medalla, Cildo Meireles, Giors Melanotte, Du Mingcen, László Moholy-Nagy, William Morris, OSPAAAL, Liubov Popova, Alexandr Rodchenko, Taller de Gráfica Popular, Tim Rollins and K. O. S., Martha Rosler, Allan Sekula, Situationist International, Piero Simondo, Humphrey Spender, Gunta Stölz, the Hackney Flashers, Christopher Kulendran Thomas, Julian Trevelyan, Wendelien van Oldenborgh, Wilhelm Wagenfeld, Robert Wattis, Dong Zhengyi, Li Zhenhua, Yao Zhongxin, Zvono Group.

8 Kasım 2013 – 2 Şubat , 2014

www.tate.org.uk


Annika Eriksson, Heute Hier/Bugun Bürada, Haus am Kleistpark, Berlin

30 Ekim 2013

Annika Eriksson bu karma sergiye katılıyor.

Diğer Katılımcılar: Susanne Ahner, Mehtap Baydu, Silvia Klara Breitwieser, Özlem Dalga, Silvina Der-Megeurditchian, Mathilde ter Heijne, Sabine Herrmann, Ezgi Kılıncaslan, Gertrude Köhler, Gaby Krawinkel, Betina Kuntzsch, Irmgard Merkens, Christine Niehoff, Kınay Olcaytu, Funda Özgünaydın, Emerita Pansowova, Rita Preuss, Susanne Specht, Vassiliea Stylianidou, Anna Simone Wallinger and Anna Werkmeister.

1 Kasım – 13 Aralık, 2013

www.hausamkleistpark.de


Lawrence Abu Hamdan, Schizophonia, CAC, Delme

26 Ekim 2013

Lawrence Abu Hamdan’nın “Conflicted Phonemes” aslı işi  Schizophonia, CAC, Delme’de sergileniyor.

26 October 2013 – 16 February 2014

www.cac-synagoguedelme.org


Meric Algun Ringborg, Women’s Art Society, MOSTYN, Llandudno, Galler

24 Ekim 2013

Adam Carr küratörlüğündeki bu karma sergiye Meriç Algün Ringborg katılmaktadır.

Diğer Katılımcılar: Sol Calero, Volker Eichelmann, Claire Fontaine, Tim Foxon, Andrea Fraser, Guerrilla Girls, Jens Haaning, Catherine Opie, Martha Rosler, Danh Vo, Ai Weiwei

26 Ekim 2013 – 5 Ocak 2014

www.mostyn.org


Aslı Çavuşoğlu, Taşlar Konuşuyor, Arter, İstanbul

24 Ekim 2013

Aslı Çavuşoğlu’nun Taşlar Konuşuyor isimli sergisi Özge Ersoy küratörlüğünde Arter’de açılıyor.

14 Kasım 2013 – 12 Ocak 2014

www.arter.org.tr


Lawrence Abu Hamdan, Meeting Points, M HKA , Antwerp

24 Ekim 2013

Bu karma sergiye Lawrence Abu Hamdan katılıyor.

Diğer Katılımcılar: Marwa Arsanios, Kianoush Ayari, Filipa César, Céline Condorelli, Alice Creischer, DAAR, Paul De Vree, Simone Fattal, Robert Filliou, Simohammed Fettaka, Karpo Aćimović Godina, Sharon Hayes, Adelita Husni-Bey, Sanja Iveković, Iman Issa, Maryam Jafri, Rajkamal Kahlon, Anton Kannemeyer, Kayfa ta & Haytham El-Wardany, Runo Lagomarsino, Maha Maamoun, Jumana Manna, Azzeddine Meddour, Tom Nicholson & Andrew Byrne, Anatoly Osmolovsky, Artavazd Peleshian, Marta Popivoda, Kerim Ragimov, C K Rajan, Alexander Rodchenko, Edgar Morin & Jean Rouch, Luc Tuymans, Mona Vatamanu & Florin Tudor

25 Ekim 2013 – 16 Şubat 2014

www.muhka.be


Karen Mirza and Brad Butler, Meeting Point: Beyond My Body, Khiasma, Paris

10 Ekim 2013

Olivier Marboeuf küratörlüğünde gerçekleşen bu karma sergiye Karen Mirza ve Brad Butler katılıyor.

Diğer Katılımcılar: Mathiew K. Abonnenc, Hicham Benohoud, Latifa Laabissi, Marta Popivoda & Ana Vujanovic, Gwenola Wagon & Stephane Degoutin.

11 Ekim – 7 Aralık, 2013

www.khiasma.net


Aslı Çavuşoğlu, Murder in Three Acts, Delfina Foundation, London

7 Ekim 2013

Aslı Çavuşoğlu’nun’un ‘Murdern in Three Acts’ başlıklı solo sergisi Delfina Foundation’da açılıyor.

11-25 Ekim 2013

www.delfinafoundation.com


Lawrence Abu Hamdan, SCHIZOPHONIE, CAC Synagogue Delme

24 Eylül 2013

Bu karma sergiye Lawrence Abu Hamdan katılmaktadır.

Diğer katılımcılar: Latifa Echakhch, Sharon Hayes, Hiwa K, Franck Leibovici, Eileen Simpson et Ben White (Open Music Archive), Adrian Piper, The Otolith Group

25 Eylül 2013 – 16 Şubat 2014

www.cac-synagoguedelme.org


Goldin+Senneby, Liquid Assets in the Aftermath of the Transformation of Capital, Steirischr Herbst 2013, Graz

19 Eylül 2013

Goldin+Senneby ‘Liquid Assets in the Aftermath of the Transformation of Capital’ adlı işleriyle katılıyorlar.

20 Eylül – 1 Aralık, 2013

www.steirischerherbst.at


Annika Eriksson ve Goldin+Senneby, 13th Istanbul Biennial, Anne, ben barbar mıyım?, Istanbul

12 Eylül 2013

Fulya Erdemci küratörlüğünde gerçekleşen 13. Istanbul Bienali’ne Annika Eriksson ve Goldin+Senneby katılıyor.

Eylül 14 – 20 Ekim, 2013

www.13b.iksv.org


Annika Eriksson, Şimdi bizi görüyorsunuz şimdi görmuyorsunuz, 5533, Istanbul

9 Eylül 2013

Annika Eriksson ‘Şimdi bizi görüyorsunuz şimdi görmuyorsunuz’ adlı işi ile 5533′te.

Filiz Avunduk küratörlüğünde.

10 Eylül, 2013

5533


Aslı Çavuşoğlu, Suspicious Minds, Galeria Vermelho, Sao Paulo

27 Ağustos 2013

Cristina Ricupero küratörlüğünde gerçekleşen bu karma sergiye Aslı Çavuşoğlu katılmaktadır.

Diğer Katılımcılar: Kader Attia, Sven Augustijnen, Dora Longo Bahia, Jean-Luc Blanc, Jose Mojica Marins (Ze Do Caixao), Marcelo Cidade, Brice Dellsperger, Dias & Riedweg, Guga Ferraz, Sandra Gamarra, Eva Grubinger, Gustavo Von Ha, Gabriel Lester, Antonio Manuel, Fabian Marti, Jose Carlos Martinat, Cildo Meirles, Gisela Motta & Leandro Lima, Regina Parra, Rosangela Renno, Lili Reynaud-Dewar, Aida Ruilova, Carla Zaccagnini.

27 Ağustos – 21 Eylül, 2013
www.galeriavermelho.com.br


Meriç Algün Ringborg, A Work of Fiction, Nordenhake, Stockholm

21 Ağustos 2013

Meriç Algün Ringborg’un ‘A Work of Fiction’ başlıklı solo sergisi Nordenhake’de açılıyor.

22 Ağustos – 29 Eylül, 2013

www.nordenhake.com


Erdem Taşdelen, Biennial of the Americas: Draft Urbanism, Denver, Colorado

26 Temmuz 2013

Erdem Taşdelen ‘Postures in Protest’ adlı işi ile katılıyor.

Küratör: Carson Chan

Diğer katılımcılar: Absolute Vitality, Julieta Aranda, Gustavo Artigas, Sofia Borges, Pia Camil, Corina Copp, Douglas Coupland, Simon Critchley, Ricardo Domeneck, Jeromie Dorrance, Travis Egedy, Juan-Pedro Fabra Guemberena, James Franco, Cyprien Gaillard, Liam Gillick, Daniel Jackson, Jason Lazarus, June14 (Sam Chermayeff, Johanna Meyer-Grohbrügge), Suwon Lee, Laurel Nakadate, Tom Noel, Dmitri Obergfell, Jennifer Osborne, Giandomenico Tonatiuh Pellizzi, Pezo von Ellrichshausen (Mauricio Pezo, Sofia von Ellrichshausen), plan:b (Federico Mesa, Felipe Mesa), Zach Reini, Jon Rafman, Steve Rowell, Isabella Rozendaal, Kate Sansom, Alex Schweder, Jeremy Shaw, Michael Snow, Timur Si-Qin, Erdem Taşdelen, Amalia Ulman, Kandis Williams, David Zink Yi, ve Mario Zoots.

16 Temmuz – 2 Eylül

www.biennialoftheamericas.org


Goldin+Senneby, Absolut Art Ödülü 2013

28 Haziran 2013

Goldin+Senneby Absolut Art Ödülü 2013′ün elemelerinden geçti.

Diğer finalistler: Anna Boghiguian, Theaster Gates, Renata Lucas, and Seth Price.

www.absolutartbureau.com


Goldin+Senneby, Connect Four: The Bet, KunstWerke, Berlin

28 Haziran 2013

Goldin+Senneby ‘Connect Four: The Bet’ adlı karma sergiye katılmaktadır.

Diğer katılımcılar: AIDS-3D, Matthias Böhler & Christian Orendt, Claire Fontaine

7 Temmuz – 8 Ağustos, 2013

www.kw-berlin.de


Aslı Çavuşoğlu, The Unexamined Experience is Not Worth Having, Galeri Fons Welters, Amsterdam

8 Haziran 2013

Aslı Çavuşoğlu bu karma sergiye ‘In Patagonia After Bruce Chatwin’ adlı eseri ile katılmaktadır.

Diğer katılımcılar: Yael Assaf  ve Lukas Hoffmann

8 Haziran – 13 Temmuz, 2013

www.fonswelters.nl


Annika Eriksson, Being on an Island (Inseldasein), DAAD galerie, Berlin

8 Haziran 2013

Kasha Bittner ve Catalina Lozano küratörlüğünde gerçekleşen sergiye Annika Eriksson katılıyor.

Diğer katılımcılar: Allora & Calzadilla, Álvaro Barrios, Sarnath Banerjee, Chang Chaotang, Christopher Cozier, Alvin Curran & Willem de Ridder, Trisha Donnelly, Allan Kaprow, Christodoulos Panayiotou, Beatriz Santiago Muñoz, Stuart Sherman, Fiona Tan, Ben Vautier, Ryszard Wasko, Stephen Willats

8 Haziran – 27 Temmuz, 2013

www.daadgalerie.de


Erdem Taşdelen, Hot Spot Istanbul, Haus Konstruktiv, Zürih

6 Haziran 2013

Dorothea Strauss küratörlüğünde gerçekleşen karma sergiye Erdem Taşdelen katılıyor.

Diğer katılımcılar: Can Altay, Adnan Çoker, Nejad Melih Devrim, Burhan Doğançay, Serhat Kiraz, Renée Levi, Ahmet Öktem, Ahmet Oran, Mübin Orhon, Abdurrahman Öztoprak, Seçkin Pirim, Sarkis, Nejat Satı, Arslan Sükan, Canan Tolon, Seyhun Topuz, Ömer Uluç, Ebru Uygun, Ekrem Yalçındağ, Fahrelnissa Zeid.

6 Haziran – 23 Eylül, 2013

www.hauskonstruktiv.ch


Annika Eriksson, Critical Mass 2013, Tok, St. Petersburg

1 Haziran 2013

Konusu kamu sanatı olan bu yıldı iki kez gerçekleşen karma sergiye,  mekana özgü “Between These Walls Between The Covers of These Books” adlı işiyle Annika Eriksson katılıyor.

Diğer katılımcılar: Stas Bags, Bik Van der Pol, Gareth Kennnedy, Asia Komarova, Joanna Rajkowska, Hans Rosenström, Egor Shmonin and Alexey Kubasov

23 Mayıs – 23 Haziran, 2013

www.tok-spb.org


Goldin+Senneby, Maintenance Required, Curated by Whitney Independent Study Program at the Kitchen, New York

30 Mayıs 2013

Whitney Independent küratörlüğünde gerçekleşen bu karma sergiye Goldin+Senneby katılıyor.

Diğer katılımcılar: Bramwell, Ashley Hunt, Masaru Iwai, Yve Laris Cohen, Sam Lewitt, Park McArthur, Salvage Art Institute, Karin Sander, Taryn Simon, Pilvi Takala, ve Mierle Laderman Ukeles

30 Mayıs – 22 Haziran, 2013

www.whitney.org


Goldin+Senneby, VWAP with Jimmy McAleavey (playwright), Eleanor Methven (actor), Philip Grant (anthropologist and former equity fund manager), Doland MacKenzie (sociologist), Anna Heymowska (set designer), Johan Hjerpe (graphic designer), and Ybodon (computer scientist), CCA Derry – Londonderry

11 Mayıs 2013

Goldin+Senneby’nin VWAP adlı solo sergisi CCA Derry’de açılıyor.

11 Mayıs – 28 Haziran, 2013

www.cca-derry-londonderry.org


Karen Mirza & Brad Butler, Unrest of Form / Imagining the Political Subject, Wiener Festwochen, Vienna

11 Mayıs 2013

Karl Baratta, Stefanie Carp, Matthias Pees, Hedwig Saxenhuber ve Georg Schöllhammer küratörlüğünde gerçekleşen karma sergiye Karen Mirza ve Brad Butler katılıyor.

Diğer katılımcılar: Thomas Arzt, Volkan Aslan, Neïl Beloufa, Luo Bing, Banu Cennetoğlu, Keti Chukhrov, Antonio Cosentino, Tim Crouch, Cordula Daus, Burak Delier, Elmas Deniz, Carola Dertnig, J. C. Duenkel, Albrecht Dürer, Jimmie Durham, Barbara Ehnes, Gustav Ernst, Tim Etchells, Antonio Fian, Heinz Frank, Franzobel, İnci Furni, Dora García, Thomas Glavinic, Dmitri Gutov, Wang Haian, Wen Hui, Hannah Hurtzig, Anna Jermolaewa, Schorsch Kamerun, Hassan Khan, Július Koller, Chris Kondek, KwieKulik, Jean-Francois Lyotard, Mapa Teatro, Kate McIntosh, Zhang Mengqi, Rabih Mroué, Jia Nannan, Marina Naprushkina, Henrik Olesen, Boris Ondreička, Ontroerend Goed, Yasemin Özcan, Mustafa Erdem Özler, İz Öztat, Ewald Palmetshofer, Judith Nika Pfeifer, Andrea Puteus, Shu Qiao, Nuno Ramos, Milo Rau, Navin Rawanchaikul, Ad Reinhardt, Johann Christoph Rembold, David Riff, Kathrin Röggla, Pedro Romero, Ferdinand Schmatz, Franz Schuh, Tino Sehgal, János Sugár, Akira Takayama, Vladimir Tatlin, Miguel Ventura, Tris Vonna-Michell, Jeronimo Voss, Wu Wenguang, Tanja Widmann, Dilek Winchester, Li Xinmin, Zou Xueping, Shiri Zinn

11 Mayıs – 16 Haziran, 2013

www.festwochen.at


Erdem Taşdelen, Republic Gallery, Vancouver

9 Mayıs 2013

Erdem Taşdelen’in solo sergisi Republic Gallery’de açılıyor.

17 Mayıs – 22 Haziran, 2013

www.republicgallery.com


Erdem Taşdelen, Properties, Western Front, Vancouver

2 Mayıs 2013

Erdem Taşdelen bu karma sergiye ‘You You You’ adlı işiyle katılıyor.

3 May – 16 June, 2013

www.front.bc.ca


Aslı Çavuşoğlu, The World Turned Inside Out, Witte de With Center for Contemporary Art, Rotterdam

2 Mayıs 2013

Aslı Çavuşoğlu, Witte de With Center for Contemporary Art’da gerçekleşen ‘The World Turned Inside Out’ grup sergiye katılıyor.  25 Mayıs tarihinde, Çavuşoğlu ve Sarah Searight ile Robert Kluijver, ‘Lapis Lazuli and Ancient Blue’ üzerine konuşacaklar.

Katılan diğer sanatçılar: Julieta Aranda, Kader Attia, Natasha Ginwala, Ho Tzu Nyen, ve Vivian Ziherl.

25 Mayıs – 18 Ağustos, 2013

www.wdw.nl


Meriç Algün Ringborg, Annika Eriksson, ve Goldin + Senneby, The Nordic Model, Malmö Konstmuseum, Malmö

2 Mayıs 2013

Kim Einarsson, Stine Hebert ve Cecilia Widenheim küratörlüğünde gerçekleşen karma sergiye Meriç Algün Ringborg, Annika Eriksson, ve Goldin + Senneby katılıyor.

3 Mayıs —18 Ağustos 2013

www.malmo.se


The Body, the Social Space and Aesthetics of Resistance, Karen Mirza ve Brad Butler

26 Nisan 2013

Karen Mirza ve Brad Butler’ın ‘Deep State’ adlı filmi, New York’ta 322 Union Avenue, Williamsburg, Brooklyn’da gösteriliyor.

Cumartesi, Nisan 27, 19:30

www.uniondocs.org


Ha Za Vu Zu, Multitude Art Prize and Discourse Series

24 Nisan 2013

Güneş Terkol’un üyesi olduğu Ha Za Vu Zu sanatçı grubu bu sene Multitude Art Ödülünü kazandı.

www.e-flux.com


Annika Eriksson, I Am The Dog That Was Always Here (Loop), KIOSK, Gent

24 Nisan 2013

Annika Eriksson’un ‘I am the dog that was always here (loop)’ adlı sergisi, Gent’te KIOSK’da gösteriliyor.

27 Nisan – 16 Haziran, 2013

www.kioskgallery.be


Meriç Algün Ringborg, ABCDEFG HI, Marabouparken, Stockholm

11 Nisan 2013

Diğer katılımcılar: Magnus Bärtås, Kay Rosen ve Mladen Stilinović.

19 Nisan – 28 Temmuz, 2013

www.marabouparken.se


Annika Eriksson, Videoart at Midnight, Berlin

10 Nisan 2013

Annika Eriksson’ın ‘It Did Happen Soon’, 2012, ‘Wir Blieben/The last Tenants’, 2011, ve ‘Wir Sind Weidar Da’, 2010, adlı videoları Videoart at Midnight, Berlin’de gösteriliyor.

Cuma, 12 Nisan, 2013

www.videoart-at-midnight.info


Extramücadele, Black or White, Van Abbemuseum, Eindhoven

9 Nisan 2013

Galit Eilat küratörlüğünde gerçekleşen karma sergiye Extramücadele katılıyor.

Diğer katılımcılar: a.o. Michael J. Baers, Susan Coe, Robert Crumb, Emma De Swaef, Piotr Dumała, Philippe Grammaticopoulos, Greg Irons, William Kentridge, Phil Mulloy, Peter Pontiac, ve Ton Smits

8 Haziran – 17 Kasım, 2013

http://vanabbemuseum.nl


Güneş Terkol, Better Homes, SculptureCenter, Long Island City, New York

2 Nisan 2013

Ruba Katrib küratörlüğünde gerçekleşen karma sergiye Güneş Terkol katılıyor.

Diğer katılımcılar: Jonathas de Andrade, Neil Beloufa, Keith Edmier, LaToya Ruby Frazier, Robert Gober, Tamar Guimaraes, Anthea Hamilton, E’wao Kagoshima, Yuki Kimura, KwieKulik, Paulina Olowska, Kirsten Pieroth, Josephine Pryde, Carissa Rodriguez and Martha Rosler

22 Nisan – 22 Temmuz, 2013

www.sculpture-center.org


Annika Eriksson, Constellation Donostia, Museo San Telmo Donostia, San Sebastian

12 Mart 2013

Peio Aguirre küratörlüğünde gerçekleşen karma sergiye Annika Eriksson katılıyor.

Diğer katılımcılar: Sven Augustijnen, Inaki Garmendia, Lise Harlev, Oliver Klimpel, Ane Hjort Guttu, Aleksander Komarov, Asier Mendizabal, Jean-Marie Straub / Daniele Huillet, Xabier Salaberria, Christian Teckert, Katarina Zdjelar

21 Şubat – 21 Mart, 2013

www.santelmomuseoa.com